Petrina Tinslay

We hebben 15 boeken van Petrina Tinslay waarvan 2 boeken mét recepten.

Meld u gratis aan!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Petrina Tinslay? Registreren is gratis!

Boeken van Petrina Tinslay

Kijk voor meer boeken.

Recepten van Petrina Tinslay

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Michele Cranston, Petrina Tinslay en M. Cranston - Marie Claire Crispy

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Marie Claire Crispy:

Norirol

Ingrediënten:
avocado, daikon, komkommer, norivel, rijstazijn, suiker, sushigember, sushirijst, wasabi en zeezout

Keuken:
Oosters
Een recept uit Michele Cranston, Petrina Tinslay en M. Cranston - Marie Claire Crispy

Bijgerecht uit Marie Claire Crispy:

Spinaziesalade

Ingrediënten:
croutons, feta, griekse olijven, knoflook, munt, olijfolie, rode ui, rodewijnazijn en spinazie

Soort:
salade
Een recept uit Michele Cranston, Petrina Tinslay en M. Cranston - Marie Claire Crispy

Bijgerecht uit Marie Claire Crispy:

Nori salsa

Ingrediënten:
chilipoeder, daikon, gember, komkommer, norivel, rijstwijnazijn, sesamolie en sesamzaad

Keuken:
Oosters
Een recept uit Michele Cranston, Petrina Tinslay en M. Cranston - Marie Claire Crispy

Diner / voorgerecht / borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Marie Claire Crispy:

Soja-rosbief met zoetzure gember

Ingrediënten:
daikon, gemberwortel, komkommer, mirin, norivel, ossenhaas, plantaardige olie, sesamolie, sojasaus en zoetzure gember

Keuken:
Oosters
Alle recepten van Petrina Tinslay