Tessa Kiros

Tessa Kiros

We hebben 12 boeken van Tessa Kiros waarvan 5 boeken mét recepten.

Meld u gratis aan!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Tessa Kiros? Registreren is gratis!

Over Tessa Kiros

Ik ben geboren in Londen. Mijn moeder komt uit Finland en Mijn vader is Grieks-Cypriotische. Toen ik 4 was verhuisden we naar Zuid-Afrika. Op 18 vertrok ik om te reizen en meer informatie over de culturen van de wereld.

In mijn twintiger jaren heb ik mijn tijd werkzaam zijn in verschillende restaurants en bij gezinnen in Londen, Sydney, Mexico en Athene. Ik koos ervoor om te werken met de mensen die me echt geïnspireerd. Ze waren van mijn mentor in mijn reis door de wereld van voedsel. Tijdens het werken en reizen, voltooide ik een correspondentie diploma in de antropologie en sociologie.

Ik hou van reizen. Het verzamelen van dingen die ik lief te hebben. Eten. Mensen. Kleur. Geuren. Details. Verschillende culturen en tradities. Waarom ze doen wat ze doen en hoe ze hun gerechten samen. Hoe mensen, families en naties aan te sluiten.

Op een reis naar Italië om de taal en voedsel te bestuderen, ontmoette ik Giovanni. We leven in Toscane met onze 2 dochters. Mijn eerste boek ‘Twelve’, die ik in eerste instantie in eigen beheer uitgegeven, is over Toscane, de manier waarop ze zo seizoen eten, dus maandelijks, zo goed. Zulke mooie ingrediënten en eenvoudige presentatie.

Boeken van Tessa Kiros

Kijk voor meer boeken.

Recepten van Tessa Kiros

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Bijgerecht uit Twaalf:

Linzen

Ingrediënten:
bruine linzen, extra vierge olijfolie, groene linzen, knoflook, olijfolie, ui en water

Keuken:
Italiaans
Soort:
vegetarisch
Een recept uit Tessa Kiros, M. Chatzikonstantis en M. Touros - Piri piri & sardientjes

Diner / hoofdgerecht uit Piri piri & sardientjes:

Garnalen in bier

Ingrediënten:
bier, boter, grof zout, garnaal, knoflook, piri piri poeder en zoet paprikapoeder

Keuken:
Portugees
Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Diner / hoofdgerecht uit Twaalf:

Gemengde vleesstoofschotel

Ingrediënten:
aardappel, italiaanse saucijsen, kip, konijn, kruidenzout, olijfolie, parelhoen, varkensfilet en witte wijn

Keuken:
Italiaans
Soort:
stoofgerecht / vlees / wild / gevogelte
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Ontbijt / diner / snack of tussendoortje / nagerecht uit Twaalf:

Plat brood met druiven

Ingrediënten:
blauwe druiven, bloem, gist, olijfolie, suiker en water

Keuken:
Italiaans
Soort:
brood/sandwiches/crostini/bruschetta / vegetarisch
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Bijgerecht uit Twaalf:

Polenta

Ingrediënten:
boter, pecorino, polenta en water

Keuken:
Amerikaans / Italiaans
Soort:
vegetarisch
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Bijgerecht / borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Twaalf:

Auberginerolletjes

Ingrediënten:
aubergine, basilicum, belegen pecorino, droog broodkruim, ham, mozzarella, parmezaanse kaas en provolone

Keuken:
Italiaans
Soort:
vegetarisch
Een recept uit Tessa Kiros - Ciao Bella

Recept uit Ciao Bella:

Radicchiolasagna

Ingrediënten:
bloem, boter, lasagnavellen, melk, nootmuskaat, olijfolie, parmezaanse kaas, radicchio, ui en witte wijn

Keuken:
Italiaans
Soort:
pasta/noodles
Een recept uit Tessa Kiros - Alle smaken van de regenboog

Lunch / snack of tussendoortje / borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Alle smaken van de regenboog:

Kaaspasteitjes

Ingrediënten:
bloem, boter, ei, feta, gedroogde munt, melk, parmezaanse kaas, ricotta, witte azijn en zoet paprikapoeder

Soort:
brood/sandwiches/crostini/bruschetta / vegetarisch
Alle recepten van Tessa Kiros