Tessa Kiros

Tessa Kiros

We hebben 12 boeken van Tessa Kiros waarvan 5 boeken mét recepten.

Meld u gratis aan!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Tessa Kiros? Registreren is gratis!

Over Tessa Kiros

Ik ben geboren in Londen. Mijn moeder komt uit Finland en Mijn vader is Grieks-Cypriotische. Toen ik 4 was verhuisden we naar Zuid-Afrika. Op 18 vertrok ik om te reizen en meer informatie over de culturen van de wereld.

In mijn twintiger jaren heb ik mijn tijd werkzaam zijn in verschillende restaurants en bij gezinnen in Londen, Sydney, Mexico en Athene. Ik koos ervoor om te werken met de mensen die me echt geïnspireerd. Ze waren van mijn mentor in mijn reis door de wereld van voedsel. Tijdens het werken en reizen, voltooide ik een correspondentie diploma in de antropologie en sociologie.

Ik hou van reizen. Het verzamelen van dingen die ik lief te hebben. Eten. Mensen. Kleur. Geuren. Details. Verschillende culturen en tradities. Waarom ze doen wat ze doen en hoe ze hun gerechten samen. Hoe mensen, families en naties aan te sluiten.

Op een reis naar Italië om de taal en voedsel te bestuderen, ontmoette ik Giovanni. We leven in Toscane met onze 2 dochters. Mijn eerste boek ‘Twelve’, die ik in eerste instantie in eigen beheer uitgegeven, is over Toscane, de manier waarop ze zo seizoen eten, dus maandelijks, zo goed. Zulke mooie ingrediënten en eenvoudige presentatie.

Boeken van Tessa Kiros

Kijk voor meer boeken.

Recepten van Tessa Kiros

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Bijgerecht / borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Twaalf:

Cannellinibonen met tomatensaus

Ingrediënten:
cannellinibonen, gedroogde rode chilipeper, knoflook, olijfolie, salie en tomaat

Keuken:
Italiaans
Soort:
vegetarisch
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Recept uit Twaalf:

Lasagna

Ingrediënten:
bechamelsaus, parmezaanse kaas, toscaanse ragu en verse pasta

Keuken:
Italiaans
Soort:
vlees / pasta/noodles
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - De smaak van mijn herinnering

Diner / voorgerecht uit De smaak van mijn herinnering:

Lachmajou

Ingrediënten:
boter, broodmeel, chilipepers in olie, citroensap, gist, kaneelpoeder, mager lamsgehakt, olijfolie, peterselie, rode ui, suiker, tomaat in blik en zout

Keuken:
Cypriotisch
Soort:
vlees
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Basisrecept uit Twaalf:

Kruidige tomatensaus

Ingrediënten:
basilicum, bleekselderij, knoflook, olijfolie, peterselie, rode ui, tomaat en wortel

Keuken:
Italiaans
Soort:
saus/dressing/jus
Een recept uit Tessa Kiros - Ciao Bella

Recept uit Ciao Bella:

Risotto met kool

Ingrediënten:
boter, groentebouillon, kool, olijfolie, parmezaanse kaas, risottorijst, saucijs, ui en witte wijn

Keuken:
Italiaans
Soort:
risotto
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Diner / voorgerecht / hoofdgerecht uit Twaalf:

Pasta met bonen

Ingrediënten:
bleekselderij, cannellinibonen, ditalini, extra vierge olijfolie, gedroogde rode chilipeper, knoflook, olijfolie, pasta, rozemarijn, tomatenpuree, ui, witte bonen en wortel

Keuken:
Italiaans
Soort:
pasta/noodles / vegetarisch
Een recept uit Tessa Kiros, M. Chatzikonstantis en M. Touros - Piri piri & sardientjes

Recept uit Piri piri & sardientjes:

Acorda met garnalen

Ingrediënten:
bleekselderij, eierdooier, grof zout, knoflook, laurierblad, olijfolie, paprikapoeder, peperkorrels, peterselie, garnaal, sjalot, wit boerenbrood, witte wijn en wortel

Keuken:
Portugees
Soort:
soep/bouillon
Een recept uit Tessa Kiros - Ciao Bella

Diner / hoofdgerecht uit Ciao Bella:

Gemenge vis van de grill

Ingrediënten:
brasem, calamari, citroen, garnaal, inktvisjes, knoflook, olijfolie, peterselie, scampi, tong en zeeduivel

Keuken:
Italiaans
Een recept uit Tessa Kiros en M. Chatzikonstantis - Twaalf

Basisrecept uit Twaalf:

Kruidenzout

Ingrediënten:
citroenrasp, gedroogde rode chilipeper, knoflook, laurier, rozemarijn, salie, zout en zwarte peperkorrels

Keuken:
Italiaans
Soort:
saus/dressing/jus
Een recept uit Tessa Kiros - Alle smaken van de regenboog

Ontbijt / lunch / snack of tussendoortje uit Alle smaken van de regenboog:

Crumpets

Ingrediënten:
bakpoeder, bloem, boter, ei, fijne kristalsuiker, melk en vanille-extract

Soort:
brood/sandwiches/crostini/bruschetta / vegetarisch
Alle recepten van Tessa Kiros